Již 7 let VZP chrání děti před úrazem


Bezplatný program prevence dětských úrazů pod názvem „VZPoura úrazům“ oslavil 7 let své existence! Za tu dobu jsme navštívili přes 2 000 škol, školek a letních táborů po celé České republice. Se školáky besedují ambasadoři projektu, kterými jsou lidé s hendikepem po prodělaném úrazu. Jejich příběh si vyslechlo již více než 125 tisíc dětí či studentů.

Zájem o besedy je obrovský a volné termíny bývají zpravidla okamžitě obsazeny. O tom, že si VZPoura úrazům vede dobře, a že se základní myšlenka prevence dětské úrazovosti nevytrácí, svědčí i fakt, že si mnohé školy rezervují naše besedy opakovaně.

Účastníci besed nejčastěji popisují svůj zážitek slovy autentický, nepřenositelný či motivační. Jako setkání, které zanechalo v dětech hluboký prožitek, který zapůsobí i na největší „rebely“ ve školách. U našich ambasadorů si kromě profesionality cení zejména otevřenosti, naprosté upřímnosti a opravdovosti jejich příběhů.

Pokud jste dosud neměli štěstí na volný termín, můžete se přihlásit k odběru novinek a my vás budeme rádi informovat, jakmile otevřeme nové volné termíny.

Současně také nabízíme možnost stažení edukačních materiálů, ať už s nimi budete pracovat samostatně nebo v návaznosti na naši besedu.

Své ohlasy nám můžete posílat na adresu vzpoura-urazum@vzp.cz. Každá pozitivní i negativní reakce je pro nás motivací k tomu, abychom na sobě neustále pracovali a posouvali náš projekt dál.

Váš tým VZPoury úrazům