Se VZPourou jsme navštívili další školy

2. 10. 2015

dite

První měsíc edukačních setkání na školách utekl jako voda a my máme spoustu nových poznatků a zážitků. Se VZPourou úrazům jsme se vypravili do dalších čtyř základních škol – ZŠ na Kavčích horách, ZŠ Spektrum, s.r.o. v Praze, ZŠ Nová Role v okrese Karlovy Vary a ZŠ s rozšířenou výukou tělesné výchovy v Teplicích.

Neustále nás příjemně překvapuje, jak aktivně se žáci prvního i druhého stupně zapojují do diskusí, hlásí se a nebojí se našich ambasadorů ptát na vše, co je zajímá. Perfektní jsou i učitelé, kteří v aktivitě nezůstávají pozadu. Na základní škole Kavčí hory dokonce soutěžila paní učitelka se svými studenty v jízdě na invalidním vozíku.

Naši ambasadoři Jarmila, Pavel a Michal si mezi dětmi užijí spoustu zábavy, ale dochází i na vážné okamžiky: „Šokuje nás, že mnohé děti skutečně utrpěly vážné úrazy, jako jsou například zlomené obratle. V takové chvíli si velmi dobře uvědomujeme, že náš projekt má smysl,“ podotýká ambasador Michal. Někdy je takových dětí i víc v jedné třídě.

Velice důležité jsou pro nás zpětné reakce od pedagogů. Zatím jsou veskrze pozitivní: „Líbilo se nám vyprávění osobních příběhů, výklad přizpůsobený věku dětí, praktická ukázka jízdy na vozíku i následná diskuse“, sdělily nám paní učitelky ze ZŠ Spektrum po besedě. Za pochvalu jim velmi děkujeme. Ceníme si i rad a podnětů na zlepšení našich přednášek. Hlavním cílem našeho projektu totiž vždy a v první řadě zůstává edukace a prevence dětských úrazů.

Váš tým VZPoury úrazům

Fotogalerie

Se VZPourou jsme navštívili ZŠ Spektrum v Praze Se VZPourou jsme navštívili ZŠ Spektrum v Praze Děti ze ZŠ Spektrum pozorně poslouchaly Děti ze ZŠ Spektrum pozorně poslouchaly Děti ze ZŠ Spektrum pozorně poslouchaly Děti ze ZŠ Spektrum pozorně poslouchaly Děti ze ZŠ Spektrum pozorně poslouchaly Děti ze ZŠ Spektrum pozorně poslouchaly Nejvíce děti zaujala jízda na vozíku. Každý si ji chtěl vyzkoušet. Nejvíce děti zaujala jízda na vozíku. Každý si ji chtěl vyzkoušet. Nejvíce děti zaujala jízda na vozíku. Každý si ji chtěl vyzkoušet. Nejvíce děti zaujala jízda na vozíku. Každý si ji chtěl vyzkoušet. Nejvíce děti zaujala jízda na vozíku. Každý si ji chtěl vyzkoušet. Nejvíce děti zaujala jízda na vozíku. Každý si ji chtěl vyzkoušet. Nejvíce děti zaujala jízda na vozíku. Každý si ji chtěl vyzkoušet. Nejvíce děti zaujala jízda na vozíku. Každý si ji chtěl vyzkoušet. Nejvíce děti zaujala jízda na vozíku. Každý si ji chtěl vyzkoušet. Nejvíce děti zaujala jízda na vozíku. Každý si ji chtěl vyzkoušet. Nejvíce děti zaujala jízda na vozíku. Každý si ji chtěl vyzkoušet. Nejvíce děti zaujala jízda na vozíku. Každý si ji chtěl vyzkoušet. Nejvíce děti zaujala jízda na vozíku. Každý si ji chtěl vyzkoušet. Rozdávání cen za nejrychlejší jízdu Rozdávání cen za nejrychlejší jízdu Rozdávání cen za nejrychlejší jízdu Závěrečné poučení Jízda na vozíku Jízda na vozíku Jízda na vozíku Beseda se staršími žáky v Nové Roli Beseda se staršími žáky v Nové Roli Beseda se staršími žáky v Nové Roli Beseda se staršími žáky v Nové Roli Beseda se staršími žáky v Nové Roli Beseda se staršími žáky v Nové Roli Beseda se staršími žáky v Nové Roli Beseda se staršími žáky v Nové Roli S panem učitelem v Nové Roli Se VZPourou jsme navštívili další školy Se VZPourou jsme navštívili další školy Se VZPourou jsme navštívili další školy Se VZPourou jsme navštívili další školy Se VZPourou jsme navštívili další školy Se VZPourou jsme navštívili další školy Se VZPourou jsme navštívili další školy Se VZPourou jsme navštívili další školy Se VZPourou jsme navštívili další školy Se VZPourou jsme navštívili další školy Se VZPourou jsme navštívili další školy Se VZPourou jsme navštívili další školy Se VZPourou jsme navštívili další školy Se VZPourou jsme navštívili další školy Se VZPourou jsme navštívili další školy

Jak si nás objednat?

Objednat si nás můžete pomocí jednoduchého on-line rezervačního formuláře.


 
Informace o projektu

Nenechte si nic utéct